Możliwość komentowania Turystyka jest dziedziną pozwalającą się świetnie bawić a także rozszerzać swoją wiedzę została wyłączona

Która część polskich Mazur jest zwłaszcza warta większej uwagi?
Mazury są względnie rozległym obszarem, w końcu czas jazdy ze wschodu na zachodni kraniec nie należy do krótkich. Choć pewnie wiele tutaj „zasługi” kiepskich, mocno krętych dróg. No dobrze, ale jakie miejsca są zatem godne zainteresowania? Prawdziwym strzałem w dziesiątkę jest zaznajomienie się, chociażby weekendowe, z tą wschodnią częścią Mazur! Chociaż Ełk i okolice są zasadniczo mniej popularne, niż Mikołajki bądź Giżycko, to naprawdę nie można powiedzieć, że owa część tej zapierającej dech w piersiach krainy jest niewarta zainteresowania.
A tak się właśnie złożyło, że kilka dni temu wróciłem z Ełku, a więc najbardziej zaludnionego miasta na obszarze Mazur. Choć Ełk nie ma za wielu zabytków, to jednakże jest urokliwą miejscowością, która ciągle poszerza swoje walory turystyczne. Tak naprawdę jedyną wadą Ełku oraz okolic jest brak dostępu do mazurskich jezior. Chociaż wysoce prawdopodobne, iż to się zmieni. Oczywiście w nawet centrum Ełku mieści się jezioro, a więc to wcale nie jest powiedziane, iż amatorzy kąpieli i plażowania będą podczas pobytu w Ełku narzekać na nudę. Zwłaszcza godna zainteresowania jest promenada, a więc miejsce, które jest ładnie zlokalizowane, a do tego bogate w różnego rodzaju rozrywki i knajpy. Warto zatem odwiedzić wschodnie Mazury!

Szczegóły na portalu: http://milusiowo.pl/

Comments are closed.